Chip Tuning

Chip Tuning / Pereformans Cihazları

Kurmuş olduğumuz ve çok başarılı bir şekilde çalışan 108 adet Computest – Oto Ekspertiz istasyonuna ilave olarak şimdide aynı firmanın yani Dimtech – Dimsport firmasının, motor performansını artıran MODÜL, PROGRAMLAYICI ve CHIP TUNING cihazları ile siz değerli müşterilerimizi hizmetindeyiz.

Bu ürünler 20 den fazla ülkede 100.000 den fazla araç üzerinde denenmiş ve halen kullanılmaktadır.

Biz bu ürünleri İstanbul’da iki farklı tarihte konuyu bilen TUNING / PROGRAMLAMA yapan firmalar ile birlikte denedik ve oldukça iyi sonuçlar aldık. Motor performansının % 15 – % 20 oranında arttığını gördük.

Araca Modül takıldıktan sonra performans artışı olmaz ise, aynı gün içinde takılan modül geri sökülerek, kullanıcıya parası iade edilecektir.

Otomobil, Kamyon, Traktör, İş Makinaları, Motosiklet ve hatta deniz araçları için uygun kitlerimiz var.

Bu kitler takıldığında veya ECU programlaması yapıldığında aracın Tork ve Gücü artacağı için, aracı daha büyük viteslerde ve dolayısıyla düşük devirlerde kullanmak mümkün olacağı için yakıt sarfiyatı artmayacağı gibi yaklaşık % 6 oranında yakıt tasarrufu yapılabilir. Tabiki ayağınız altındaki gücü hissedip aracı yüksek sürat ve devirlerde kullanmazsanız 🙂

Sizlerin de desteği ile mevcut işlerimize ilave olarak yeni bir iş kolu oluşturarak herkese yeni bir kazanç imkânı sağlayamayı hedefliyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın veya 0532 231 2334,   0312 491 8818,    0212 276 9127 nolu telefonları arayın

 

adresine